Вітаємо лауреатів та переможців районного етапу міського конкурсу «Молода людина року – 2018»

Нагородження переможців та учасників районного етапу міського конкурсу «Молода людина року – 2018» відбулось 14 червня в адміністрації Шевченківського району.

Всього в конкурсі взяли участь понад 45 талановитих та активних молодих людей, які боролися за перемогу в 10 різних номінаціях. Згідно з рішенням експертної ради були визначені 10 переможців і 20 лауреатів конкурсу. Серед пережможців є студенти та викладачі Української інженерно-педагогічної академії. В номінації «Громадська діяльність» одержала перемогу Анна Соколець, студентка групи ДКІ-ПОК15, а в номінації «Наукова діяльність» лауреатом ІІІ ступеню стала доц. кафедри теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Фурсова Т.М.  Грамоти та пам'ятні сувеніри переможцям вручила заступник голови Адміністрації Шевченківського району Марина Борисенко.

Бажаємо переможцям і в подальшому показувати велики здобутки в вибраних сферах життя та перемоги  на міському конкурсі.