Висновки роботи експертної комісії на кафедрі Технологій і дизайну

В період з 25 по 27 червня на кафедрі Технологій і дизайну працювала експертна комісія з акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напрямку підготовки 6.051602 «Технологія виробів легкої промисловості» у складі: Сумська Ольга Петрівна, доцент кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю Херсонського національного технологічного університету, кандидат технічних наук, голова комісії; Арабулі Арсеній Торелевич, доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів Київського національного університету технологій та дизайну, кандидат технічних наук.

Експерти ознайомилися з документацією методичної та наукової роботи кафедри, провели комплексну контрольну роботу для студентів 3-4 курсів, прийняли участь у захисті дипломних робіт.

Подивитися висновки комісії.