Візит делегації ЗВО-партнера ДТІ Університету (Словаччина) до УІПА

У період 6-7 вересня Українську інженерно-педагогічну академію відвідала поважна делегація ЗВО-партнера – ДТІ Університету (м. Дубниця над Вахом, Словаччина) у складі ректора Томаса Ленгелфалуси, проректора з міжнародних зв’язків Мирослава Шкоди та проректора з якості та розвитку Романа Хрмо.

Під час візиту делегації було досягнуто ряд домовленостей.

У період 6-7 вересня Українську інженерно-педагогічну академію відвідала поважна делегація ЗВО-партнера ДТІ Університету (м. Дубниця над Вахом, Словаччина) у складі ректора Томаса Лонгелфалуси, проректора з міжнародних зв’язків Мирослава Шкоди та проректора з якості та розвитку Романа Хрмо.

Під час візиту делегації було досягнуто ряд домовленостей:

• підписано договір про співробітництво;
  • проведено перемовини щодо організації наукового співробітництва;
  • підготовки спільних освітніх проектів;
  • організації академічної мобільності;
  • обмінів студентами та професорсько-викладацьким складом.

Також пройшли перемовини щодо організації спільних наукових конференцій, воркшопів та семінарів. Заплановано комплекс дій з організації програми подвійних дипломів між ДТІ та УІПА.

Під час візиту закордонні гості познайомились з лабораторною базою академії, прочитали лекції для наших студентів та провели майстер-класи для викладачів УІПА.