Змагання з настільного тенісу серед студентів УІПА

Змагання з настільного тенісу серед студентів УІПА, присвячені Міжнародному дню студентського спорту, відбулися 18 вересня в категоріях дівчата та хлопці.

Учасники мали змогу показати свою майстерність в цьому виді спорту та насолодитися самою грою. Загалом учасників було 20 (14 хлопців та 6 дівчат), серед яких перші місця отримали:

• серед хлопців:

Гудумак Олександр, гр. ДЕА-ПОЕм15 – I місце

Толошний Іван, гр. ДКІ-ПОК17 – II місце

Шалайкін Анатолій, гр. ДКІ-ПОК17 – III місце

• серед дівчат:

Яресько Ольга, гр. ДЕА-ПОЕм15 – I місце

Герасімова Анастасія, гр. ДМП-Пс18 – II місце

Куроченко Анастасія, гр. ДЕА-ПОЕм15 – III місце

Переможці отримали почесні грамоти, медалі та подарункові сертифікати від Шато Ледо.

Сенат УІПА щиро вітає переможців змагання та бажає ще більших досягнень в спорті та загалом у житті, а іншим учасникам – натхнення, віри в себе та свої сили!

Дякуємо кафедрі фізичного виховання за допомогу в організації змагання та надання необхідного обладнання для проведення цього заходу!