УІПА розбудовує плідну співпрацю з університетами Туреччини

Угода про академічне і освітнє співробітництво між Університетом Фонду Фатіх Султан Мехмет (м. Стамбул, Туреччина) та Українською інженерно-педагогічною академією була підписана 18 вересня.

Угода спрямована на розширення співпраці між сторонами в галузі освіти і наукових досліджень, зокрема, для обміну студентами та підтримки наукового співробітництва, організації стажувань співробітників і професорсько-викладацького складу.

Студентська співпраця між двома сторонами передбачає:

• надання студентам можливостей для навчання по обміну в ЗВО сторонах-партнерах;
  • організацію спільних заходів;
  • заохочення студентів до участі в програмах літніх/зимових шкіл, організованих сторонами-партнерами.

Академічне співробітництво між двома ЗВО буде зміцнюватися за допомогою:

• розробки спільних навчальних програм;
  • обміну дослідниками;
  • спільного керівництва і рецензування магістерських та кандидатських дисертацій;
  • спільних наукових досліджень;
  • обміну досвідом та організацією спільних заходів.

Співпраця в наукових дослідженнях між двома сторонами буде здійснюватися у рамках:

• організації наукових конференцій, семінарів та форумів;
  • надання дослідникам можливості взаємного користування засобами і ресурсами сторін;
  • реалізації спільних наукових досліджень, інноваційних проектів та можливостей спільних публікацій.