Результати І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Професійна освіта»

І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань та спеціальностей «Професійна освіта» відбувся 29 жовтня в Українській інженерно-педагогічній академії на базі кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти. За право бути кращим автором студентської наукової роботи змагалися 16 студентів академії.

Галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень підготовки наукових робіт студентів при вирішенні актуальних завдань професійної освіти.

За результатами захисту наукових робіт підсумкової конференції

I місце посіли:

Феннич Христина Василівна, гр. ДТ-ПОХ16, керівник к.пед.н., доц. Ковальська В.С.

Гурський Максим Олегович, гр. ДКІ-ПОК18пр, керівник д.пед.н., проф. Малихіна Я.А.

II місце посіли:

Вербицька Тетяна Володимирівна та Пасічник Еліна Олександрівна, гр. ДЕУ-ПОСо16+ПОТОВ16, керівник к.пед.н., доц. Шемигон Н.Ю.

Потьомкіна Ксенія Геннадіївна, гр. ДМП-ПВШ18, керівник к.пед.н., доц. Бакатанова В.Б.

Мірошніченко Олексій Анатолійович, гр. ДКІ-ПОК16пр, керівник д.пед.н., проф. Штефан Л.В.

IIІ місце посіли:

Голубович-Бобарикіна Вікторія Вікторівна, гр. ДМП-ПВШ18, керівник к.пед.н., доц. Бакатанова В.Б.

Кравцова Єлизавета Анатоліївна, гр. ДЕУ-ПОСо16пр, керівник д.пед.н., проф. Штефан Л.В.

Клименко Дар’я Валеріївна, гр. ДТ-ПОХ15, керівник к.пед.н., доц. Бачієва Л.О.

Андрущенко Марія Михайлівна, гр. ДЕА-ПОО16пр та Гондаренко Аліна Юріївна, гр. ДКІ-ПОПг15, керівник к.істор. н., доц. Бурбига В.А.

Перемогу в номінації «Вдалий старт» отримали: Наумчук Олена Іванівна, гр. ДЕУ-ПОСо16 пр., керівник к.пед.н., доц. Ковальська В.С.; Марков Владлен Олегович, ДКІ-ПОМ15 та Кабашна Яна Вікторівна, ДКІ-ПОПг 15, керівник к.пед.н., доц. Маркова В.М. та інші.

Дружній колектив кафедри вітає учасників та їх керівників та бажає наснаги у здійсненні майбутніх наукових проектів!