Викладачі кафедри практичної психології взяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми оптимального функціонування особистості в сучасних умовах»

Викладачі кафедри практичної психології 25 жовтня взяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми оптимального функціонування особистості в сучасних умовах» на базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Доцентом кафедри Нікітіною О.П. була представлена доповідь на тему «Psychological and pedagogical features of teaching psychological disciplines in English to future engineers-pedagogues», що висвітлювала проблему впровадження інноваційних освітніх технологій у сучасну систему підготовки майбутніх інженерів-педагогів. На круглому столі з проблем підготовки фахівців-психологів у ЗВО було представлено здобутки Української інженерно-педагогічної академії.