Участь представників УІПА у Міжнародному інформаційному тижні Програми ЄС Еразмус+

Відкриття Міжнародного інформаційного тижня Програми Європейського Союзу Еразмус+ відбулося 5 листопада у м. Києві. Декан технологічного факультету УІПА Литвин О.О. взяв участь у семінарі «Гранти для проектів міжнародної співпраці: конкурси і рекомендації для успішних проектів».

Цікаві та корисні виступи та доповіді організаторів та переможців попередніх проектів надихають на активну роботу у проектах міжнародної співпраці, партнерства, у заходах та у мобільності у сфері освіти, молоді і спорту.