Телеміст УІПА – ТУТО

Телеміст між Тяньцзіньським університетом технології та освіти (ТУТО, Китай) та Українською інженерно-педагогічною академією відбувся в УІПА 14 листопада за участю студентів та викладачів.

Було проведено дискусії за різноманітними актуальними для обох сторін темами.

Було проведено дискусії за різноманітними актуальними для обох сторін темами:

·        планування студентського часу;

·        досвід участі у складанні іспитів з англійської мови тощо.

За результатами цієї зустрічі було підбито підсумки компаративного аналізу висвітлених питань, досягнуто взаємної згоди щодо тем наступних заходів.

Телеміст було запроваджено зусиллями Навчально-наукового центру довузівської підготовки, інноваційних освітніх технологій та академічної мобільності, кафедр іноземних мов, інформаційних комп’ютерних технологій та математики, педагогіки та методики менеджменту освіти та за участю студентів факультетів технологічного, комп’ютерних інтегрованих технологій в виробництві та освіті, міжнародних освітніх програм.