Представництво ЄС оголошує набір на EU Study Days (Єврошколи) у 2019 році

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у 2019 році. Взяти участь в Єврошколі можуть студенти (останні курси навчання) та випускники (не більше, ніж три роки після закінчення).

Сесії проходитимуть:

27 сесія 7-10 лютого – у Житомирі;

28 сесія 15-18 березня – у Сумах;

29 сесія 19-22 квітня – у Тернополі;

30 сесія 21-24 червня – у Сєвєродонецьку;

31 сесія 19-22 липня – в Одесі.

Взяти участь можливо лише в одній сесії на вибір.

Єврошкола – це унікальна можливість для українських студентів:

• отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;
  • вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;
  • поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;
  • долучитися до мережі активної молоді для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Вимоги до учасників: студенти (останні курси) та випускники (не більше, ніж три роки після закінчення).

Реєстрація відповідно сессіям:

27 сесія  дедлайн – 14 січня;

28 сесія дедлайн – 20 лютого;

29 сесія дедлайн – 24 березня;

30 сесія дедлайн – 19 травня;

31 сесія дедлайн – 16 червня.

Участь у Єврошколі безкоштовна. Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.