Триває прийом заявок на конкурс молодих дизайнерів Start Fashion

Fashion».

Прийом заявок триває до: 15 лютого (включно).

Запрошуємо студентів академії взяти участь у Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів Start Fashion, який проходить в рамках іміджевого проекту «Kharkiv Fashion».

Фіналісти зможуть продемонструвати свої колекції на фіналі конкурсу Kharkiv Fashion.

Прийом заявок триває до: 15 лютого (включно) за посиланням

Художня ескізи або професійні фото колекцій відправляйте на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.