Заходи до всесвітнього дня поезії

Всесвітній день поезії відзначається 21 березня, установлений 1999 року ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО. Уперше його відзначили 21 березня 2000 року.

З нагоди свята в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся ряд заходів.

З нагоди свята в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся конкурс виконавців «Поетичний мікрофон». У виконанні студентів і викладачів прозвучали як авторські твори, так і поезії Т. Шевченка, Л. Костенко, В. Симоненка, Лесі Українки, О. Олеся та багатьох інших українських поетів.

Також для студентів, викладачів та співробітників було організовано літературно-музичну вітальню «Поезія – слово!.. Поезія – пісня, поезія – вільна душа». Було презентовано дві книжкові виставки. На одній з них «Поетична скарбничка академії» увазі читачів запропоновано поетичні збірки  поетів нашої академії, а «Поезія – слово!... Поезія – пісня, поезія – вільна душа» передала дух поетичного напрямку від кінця 1950 років до піку його популярності у 1980-х роках 20 сторіччя.