Викладачка УІПА пройшла міжнародне стажування у Варненському університеті менеджменту (Болгарія)

У період з 6 по 11 травня доцент кафедри іноземних мов, к. пед. н. Ремізанцева К.О. на запрошення Варненського університету менеджменту, м. Варна (Болгарія) проходила міжнародне стажування, у ході якого відбулися теоретичні заняття та тренінги від провідних лекторів і фахівців Варненського Університету Менеджменту за напрямом «Інноваційні методи та технології викладання у вищій школі в умовах глобалізації освітнього простору».

Закордонне наукове стажування в Університеті дозволило ознайомитися із досвідом колег, побачити і порівняти студентське середовище, отримати цінний досвід, накреслити перспективи подальшої співпраці, додати ще один штрих до міжнародної діяльності Української інженерно-педагогічної академії.

Успішне проходження міжнародного стажування підтверджує отриманий від болгарського вишу Сертифікат відповідного зразка.