Укладено меморандум про співробітництво між Політехнічним інститутом Порту (Португалія) і Українською інженерно-педагогічною академією

В дусі взаємної зацікавленості у співпраці, Політехніка Порту і Українська інженерно-педагогічна академія підписали Меморандум про співробітництво для сприяння спільному освітньому та культурному співробітництву.

Метою цього Меморандуму є сприяння та розширення міжнародного розуміння, розвитку та дружби між нашими ЗВО шляхом стимулювання та підтримки академічної, професійної та міжкультурної діяльності та проєктів, спрямованих на студентів, співробітників та викладачів обох установ: Політехніки Порту та УІПА.

До основних напрямків співпраці, що становлять взаємний інтерес і зацікавленість, відносяться:

- програми обміну студентами;

- програми обміну викладачами та персоналом;

- візити з наукової діяльності;

- кооперативні та спільні дослідницькі проєкти;

- спільні навчальні програми/проєкти;

- спільні і обмінні лекції, конференції та семінари.