Перший Всеукраїнський відкритий науково-практичний форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

Запрошуємо науковців, педагогів, освітян до участі у Першому Всеукраїнському відкритому науково-практичному форуму «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії», який відбудеться 10–13 жовтня 2019 року

Основні напрями роботи Форуму:

1. Динамічний розвиток трансдисциплінарної освіти в контексті рекомендацій ЮНЕСКО.
  2. Економічна освіта в умовах інформаційного суспільства.
  3. Основні тенденції реформування загальної середньої освіти на сучасному етапі.
  4. Продуктивні педагогічні технології формування науково-освітнього й трудового потенціалу держави.
  5. Сервіс-інжинірингове забезпечення створення й функціонування освітніх середовищ.
  6. Стратегії електронної освіти: засоби, методики, технології.
  7. Стратегія розвитку інтелектуальних змагань у «школі майбутнього».
  8. Сучасні підходи в системі освітньої аналітики України.
  9. Теоретико-методичні аспекти STEM-освіти в умовах євроінтеграції.
  10. Українська народна спадщина: історико-краєзнавчий аспект.
  11. Інноваційні технології навчання обдарованих дітей та молоді (конференція Інституту обдарованої дитини НАПН України в контексті запровадження ідеї наукової освіти у вітчизняну практику).

За результатами проведення форуму планується:

1. Реал-, онлайн- і оффлайн-обговорення проблематики за напрямами Форуму засобами сайтових структур.
  2. Публікація збірника матеріалів Форуму відповідно до електронної реєстрації учасників і поданих авторами тез доповідей (дедлайн 09.2019 р.).
  3. Публікація наукових статей у періодичних фахових та наукометричних виданнях закладів співорганізаторів
  4. Сертифікація учасників за офіційною електронною реєстрацією з урахуванням академічного  часу опанування тематичних модулів основного програмного матеріалу Форуму  при  оплаті  оргвнеску  в  повному  обсязі – безкоштовно.
  5. Відзначення Дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів переможців міні-конкурсу тез-доповідей за номінаціями, що окреслено напрямами Форуму.
  6. Планується нагородження відомчими відзнаками найактивніших представників з організації та участі в заході, а також представлення установ-співорганізаторів до Почесної грамоти інноваційного партнера Національного центру «Мала академія наук України».

Чекаємо на вас!

Прес-реліз