Спільноту УІПА запрошують на Дні кар’єри ЄС 2019

У вересні Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентів, аспірантів, викладачів академії та всіх зацікавлених взяти участь у Днях кар’єри ЄС 2019 у Харкові.

Заключний захід з цього циклу пройде у Харкові 27 вересня. Його мета – ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для української молоді в контексті європейської інтеграції України.

Під час заходу гості зможуть дізнатися про:

• світові/європейські тренди в питаннях професійних компетентностей;
  • те, як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах;
  • можливості навчання та стажування.

Крім того молодь отримає поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, а також зможе провести консультації з представниками комерційних компаній.

Гості зможуть зустрітися та поспілкуватися з представниками різних мереж ЄС, а саме: Young European Ambassadors, євроклуби України, Інформаційними центрами ЄС, випускниками Erasmus +, EU Study Days, College of Europe Alumni Association in Ukraine.

Більш детальну інформацію про Дні кар’єри ЄС, список компаній-учасників можна знайти на сайті