Програма YEP!Starter запрошує молодих стартаперів УІПА до участі

Програма YEP!Starter запрошує молодих стартаперів УІПА до участі з метою підвищення інноваційної культури та розвитку академічного підприємництва студентів і молодих науковців, які працюють над реалізацією власних стартапів.

«YEP!Starter» – програма з підприємництва, в якій за 3 місяці ментори з бізнесу допомагатимуть учасникам створити власний стартап. Учасники програми матимуть змогу:

- перевірити актуальність ідеї свого стартапу;

- розробити бізнес-модель;

- отримати корисні знання від представників CISCO, Deloitte, Gravitec, TechUkraine, експертів з Естонії та США.

Заповнення анкети учасника  триває до: 21 лютого.

Формат програми – дводенні інтенсиви раз на 1-2 тижні у Києві та Харкові. Розклад та усі подробиці – на сайті YEP

Проєкт проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ Естонії та Університету Тарту.