Бережіть себе!!

Задля недопущення поширення коронавірусу COVID-19 ми підготували для вас підбірку корисних матеріалів щодо профілактики та запобігання інфікуванню, а також інструкцію, що треба робити у разі підозри на захворювання.

Основні рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19 (також див. фото):

• мийте руки з милом щонайменше 20 сек.;
  • уникайте скупчень людей, тримайте дистанцію 1,5-2 метри, а також уникайте тісних контактів із людьми із симптомами грипу, ГРВІ, а також з тим, хто повернувся із-за кордону;
  • у публічних місцях (транспорт, якщо доводиться користуватись, магазини тощо) надягайте маску та рукавички;
  • не торкайтесь руками очей, носа, рота;
  • термічно обробляйте продукти;
  • дезінфікуйте особисті речі (гаджети, столи, сумки, окуляри тощо).

Якщо ви виявили у себе підозру на захворювання, залишайтеся вдома, негайно зверніться до свого сімейного лікаря, якщо є висока температура, кашель та утруднене дихання – викликайте бригаду швидкої допомоги. Повідомте про контакт із хворими, або відвідування інших країн. Дотримуйтесь усіх рекомендацій та направлень лікаря, здайте тест і залишайтесь в ізоляції.

Студенти можуть звертатися за медичною допомогою до Міської студентської лікарні №20 за адресою вул. Дарвіна, 8/10.

Більше рекомендацій, інструкцій та інформації про COVID-19 на сайті МОЗ України