Kharkiv Startup Marathon 2020 стартував

14 травня першим вебінаром «The entrepreneurial mindset» розпочався довгоочікуваний Kharkiv Startup Marathon 2020.

Kharkiv Startup Marathon 2020 є спільним проєктом Center of Creative Entrepreneurship Development Української інженерно-педагогічної академії та бізнес-інкубатору Cowork Inc. та проводиться в рамках програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від Brirish Council.

Спікер вебінару – Paul Burns – професор Університету Бедфордшира (Лондон, Лутон), автор більш ніж 30 робіт у галузі підприємництва.

У вебінарі взяло участь більше 50 учасників з числа студентів, підприємців та викладачів.

У рамках Kharkiv Startup Marathon 2020 планується проведення ще 4 вебінарів від спеціалістів світового рівня.

Слідкуйте за новинами, найцікавіше попереду!!!

Запис вебінару від Paul Burns можна переглянути на ютуб каналі УІПА