Онлайн-семінар «Прості поради для розвитку та успіху в професії» для студентів та викладачів УІПА

Запрошуємо зацікавлених студентів і викладачів академії відвідати 18 грудня о 18:00 на інстаграм-сторінці Kharkiv Fashion Cluster онлайн-семінар: «Прості поради для розвитку та успіху в професії».

Спікер семінару: Вікторія Суровцева – засновник та керівник школи швейної майстерності ESSON, автор навчальних програм, майстер-класів з пошиття та конструювання одягу, випускниця УІПА.

Аудиторія семінару: студенти та випускники профільних навчальних закладів, дизайнери та виробники одягу та взуття, люди, що мають інтерес до створення одягу.

Участь у семінарі безкоштовна.

Семінар відбудеться у рамках проєкту «Харків – це модно» Харківського кластеру легкої промисловості та дизайну за підтримки Українського культурного фонду.

Школа ESSON була заснована в 2012 році в Харкові. Зараз є однією з кращих сучасних приватних шкіл. Спеціалізується на професійній освіті і підвищенні кваліфікації в сфері конструювання, моделювання, технології виготовлення та дизайну одягу.