Ректорат та колектив УІПА висловлює співчуття з приводу смерті Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса

17 грудня пішов з життя Харківський міський голова Геннадій Адольфович Кернес, видатна людина, професіонал та патріот нашого міста.

Самовіддана праця Геннадія Адольфовича на посаді голови Харкова сприяла розвитку міста, зміцнювала його науковий, культурний та промисловий потенціал, підтримувала звання культурної та студентської столиці. Він приділяв особливу увагу студентству – зустрічався з представниками студентського активу, підтримував студентські ініціативи різноманітними конкурсами. За його правління Харків було визнано найкомфортнішим містом для життя в Україні.

Ректорат та колектив Української інженерно-педагогічної академії висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Геннадія Адольфовича Кернеса з приводу його смерті.

Світла пам'ять!