Представники УІПА взяли участь у інформаційному дні програми Горизонт Європа

Представники Української інженерно-педагогічної академії, проректор з наукової роботи Олександр Купріянов, доцент кафедри практичної психології Анна Колчигіна та зав. кафедрою харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Анастасія Нікуліна, відвідали інформаційний день програми Горизонт «Інструменти підтримки цифрових інновацій у програмі Горизонт Європа».

Захід проходив на базі Харківського муніципального стартап-центру.

Основна увага інфодня була приділена актуальним конкурсам програми Горизонт Європа та оптимальним сценаріям підготовки проєктів.

Також учасники заходу говорили про основні європейські програми підтримки цифрових інновацій, приклади проєктів, які були реалізовані українськими організаціями у попередні конкурсні періоди та обговорювали потенціал і пропозиції харківських організацій щодо розробки та використання нових цифрових технологій та надати рекомендації щодо підготовки заявок на участь у конкурсах Європейських програм.