Студенти кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну УІПА успішно пройшли літню практику в Італії

В рамках угоди про співпрацю між Українською інженерно-педагогічною академією та Асоціацією UCM Italy (Італія), а також за підтримки школи італійської кухні Settima Luna, студенти академії кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну успiшно пройшли літню практику за фахом в закладах готельно-ресторанного бізнесу Італії.

Наші практиканти за час перебування на практиці сформували сучаснi навички приготування iталiйських страв, ознайомилися з культурою та традицiями краïни.

Для проходження даної практики було організовано попередню підготовку студентів, яка складалась з серiї безкоштовних майстер-класiв та проходження мовних курсів. Саме за результатами цієї підготовки було обрано лише п’ять студентів, якi проявили найкращi професiнi вмiння, витримку та сумлiннiсть.