На факультеті енергетики і автоматизації продовжуються зустрічі студентства зі стейкхолдерами

На факультеті енергетики і автоматизації продовжуються онлайн-зустрічі із стейкхолдерами, що було заплановано в рамках проведення тренингів з різних видів практик (технологічна та переддипломна).

16 травня здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня (денна форма навчання, 4 курс) зустрілися із начальником випробувальної лабораторії Персонал-експерт Олексієм Солдатовим.

Олексій Вікторович у онлайн-режимі розповів здобувачам освіти особливості роботи випробувальної лабораторії, пояснив особливості технічного регулювання в теперішній час, актуальні питання щодо впровадження міжнародних стандартів серії ISO 9000, відповів на ряд питань від студентів.