Кафедра практичної психології УІПА провела день відкритих дверей

На кафедрі практичної психології Української інженерно-педагогічної академії 20 березня було проведено черговий кафедральний день відчинених дверей для майбутніх абітурієнтів в режимі онлайн за темою «Психологічна робота з негативними психічними станами під час війни».

Ведуча: доцент кафедри практичної психології, кандидат психологічних наук Тетяна Сапєльнікова.

В рамках теми дня відчинених дверей відбувся тренінг «Психотехніка Relax-MakeUp в подоланні негативних станів».

Метою тренінгу було подолання негативних психічних станів за допомогою переключення фокусу уваги з травмуюючого контексту на позитивне мислення, концентруванню уваги на своєму Я-образі, позитивна трансформація самосприйняття.

Ведуча тренінгу: кандидат психологічних наук, психолог, професійний іміджмейкер, призерка чемпіонату України з макіяжу Кучеренко Наталія.