ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ РЕКТОРА УІПА

24 березня 2023 р. о 14-00 відбулося перше засідання Організаційного комітету з проведення виборів ректора УІПА.

Порядок денний засідання:

1. Про обрання голови, заступника голови та секретаря Організаційного комітету з проведення виборів ректора УІПА.
  2. Про основні завдання, повноваження та порядок діяльності Організаційного комітету з проведення виборів ректора УІПА.
  3. Про графік роботи Організаційного комітету з проведення виборів ректора УІПА.
  4. Про розробку план-графіку роботи та плану засідань Організаційного комітету з проведення виборів ректора УІПА.
  5. Про оприлюднення інформації про підготовку та проведення виборів ректора УІПА на офіційному веб-сайті УІПА.
  6. Про звернення до Студентського Сенату УІПА щодо оновлення порядку обрання виборних представників з числа студентів, що мають право брати участь у виборах ректора УІПА.

Ухвалені рішення