Студентське самоврядування

 

Головним виборчим органом студентського самоврядування Української інженерно-педагогічної академії є Студентський Сенат, який очолює обраний голова.

Склад Сенату УІПА

Голова студентського сенату:

Альбовський Дмитро Миколайович


 

Заступники Голови студентського сенату:

Ребрунова Анастасія Михайлівна

Єгорова Єлизавета Олександрівна


 

Перший секретар: Гаврилюк Валерія Сергіївна

Другий секретар: Руденко Ирина Сергіївна


 

Науковий сектор:

Голова: Ільчук Владислава Миколаївна

Заступник: Турчинко Владислав Віталійович


 

Соціальный сектор:

Голова: Найдьонова Марія Андріївна

Заступник: Курилко Марина Сергіївна


 

Культмасовий сектор:

Голова: Шаповалов В'ячеслав Сергійович

Заступник: Федоров Денис Олегович


 

Спортивний сектор:

Голова: Сич Валерія Вадимівна


 

Координатор Волонтерськой групи "Volunteer corps UEPA":

Соколець Ганна Павлівна


 

 • гуртожиток №2 – Никифорова Вікторія;
 • гуртожиток №2 – Лисенко Карина
 • гуртожиток №3

Інформація про роботу студентського самоврядування

у 2015-2016 навчальному році

Протягом навчального року члени Студентського Сенату систематично беруть участь в зборах, конференціях Харківської обласної студентської ради і Харківської молодіжної міської ради.

Представники Сенату брали участь в конференції «Поняття, умови и перспективи безвізового режиму України з ЄС» за участю консулів Польщі та Німеччини». На конференції студенти дізналися актуальну інформацію про кооперацію з ЄС, дізналися про досвід роботи молодіжних організацій європейських країн. Також відвідали Республіканську студентську конференцію в Одесі з питань самоврядування, де обговорювалася діяльність органів студентського самоврядування (далі – ОСС), студенти відвідали ряд освітніх майстер-класів, присвячених оптимізації діяльності ОСС, взяли участь у круглому столі молодіжних організацій, на якому познайомились з молодіжними організаціями міста, та знайшли нових партнерів для співпраці.

Цікавими стали зустрічі з головою Верховної Ради України Володимиром Борисовичем Гройсманом, на якій він виступив на тему «Децентралізація – стратегія національного успіху». На зустрічі з Міністром освіти і науки Сергієм Квітом студенти могли особисто задати питання і дізнатися актуальну інформацію про реформи в сфері освіти. Взяли участь у круглому столі за участю Першого заступника Міністра освіти і науки Совсун Інни Романівни.

Серед традиційних заходів, що проводяться представниками різних секторів Сенату є: благодійні заходи для дитячих будинків міста та області; спортивно-розважальні квест-ігри на території академії та прилеглій території міста, конкурси талантів, фото-виставки, акції в підтримку здорового способу життя; участь у студентських форумах, конференціях, круглих столах та проектах, волонтерській діяльності.

Протягом 2015-2016 навчального року представниками Студентського Сенату УІПА було ініційовано, організовано та проведено низку заходів, серед них головні:

 • Участь в конференції «Шляхи виходу з конфлікту», де обговорювався сучасний конфлікт, який має місце на території України і шляхи виходу з нього. Конференція проходила за участі представників регіональної влади та кримської діаспори в Харкові.
 • Відвідування відкритої лекції помічника директора Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олексія Саніна на тему «Від мотивації до дії», яка пройшла в рамках Школи Сенату. Всі учасники дізналися про те, як змусити себе діяти, а не тільки мріяти. Крім цього, всі отримали можливість особисто поспілкуватися з представником регіональної влади.
 • Сенат велику увагу приділяє розвитку волонтерської діяльності в академії. Наші студенти взяли участь в благодійному плетінні сіток для зони АТО. Це проходило в рамках допомоги академії волонтерському центру. Протягом року було проведено ряд благодійних зборів коштів для солдатів АТО. Збір проводився як в академічних групах, так і в гуртожитках академії. Студенти продовжують роботу в соціальному центром «Благо» для дітей з неблагополучних сімей. Були проведені заходи, на яких наші студенти навчили дітей мультиплікації, організували для них розважальну програму  та подарували творчі подарунки.

 

 • Протягом року працювала Школа Сенату – ряд освітніх лекцій і заходів для студентів академії, на яких студенти дізнавалися, як оптимізувати свою діяльність, підвищити ефективність, ставити цілі та досягати їх.
 • Проведена студентська фотовиставка «Сушка». На території академії були виставлені фотороботи студентів. Кожний мав нагоду залишити свою фотографію та через деякий час забрати фотокартку, яка йому до вподоби. Було виставлено багато фотографій та отримано море позитивних відгуків.
 • Представники Сенату разом зі студентами-психологами провели серію психологічних тренінгів для студентів-першокурсників.
 • Проводилися майстер-класи з різних вмінь: мехенді, квілінг, ліпка з полімерної глини, секрети чайної церемонії, тощо. Було отримано масу позитивних відгуків від студентів як нашої академії, так і від гостей.
 • Проведено низку засідань «Дебатного клубу УІПА», на яких студенти опановували навички дебатного та ораторського мистецтва. На одну із зустрічей було запрошено Івана Будька – відомого харківського експерта з ораторського мистецтва та самореалізації, який дав відкриту лекцію для всіх охочих у стінах нашої академії. Окрім наших студентів лекцію відвідали понад півсотні студентів з ВНЗ м. Харкова.
 • Наші студенти взяли активну участь в організації міського велодня та Харківського міжнародного марафону, на яких представник проявили себе у якості волонтерів та організаторів. Головні організаторі відзначили високий рівень відповідальності наших студентів.

 

 • Проведено відкриту лекцію з маркетингу від засновників маркетингової агенції «Do it». Студенти отримали змогу опанувати секрети маркетингу від гуру у цій сфері.
 • Відбулися кінопокази кінолекторію «Cinemarket», на яких студенти знайомилися з кращими прикладами світового кіномистецтва та дискутували на тему вічних цінностей, що були представлені у кінострічках.
 • Проведено традиційний конкурс «УІПА має таланти», який був наймасовішим з початку його проведення. І ми вкотре переконались, що студенти нашої академії – то є найталановитіші студенти.
 • До Дня Святого Миколая було проведено «День сенату» який включав у себе: благодійний ярмарок, на якому було організовано збір коштів для дитячого дому; новорічну фото-сушку, під час якої відбувся благодійний аукціон фотокарток; новорічний кінопоказ, який завершив сезон кінопоказів кінолекторію «Cinemarket».
 • Організовано ознайомчу екскурсію історичними місцями Харкова для першокурсників, які приїхали з інших міст України. Захід дозволив «новоприбулим студентам» нашого міста більше пізнати його та познайомитися з його історією і традиціями.
 • Проведено низку інтелектуальних ігор «Мафія», де студенти отримали можливість оволодіти навичками логічного мислення та спостережливості.
 • Члени Сенату, студенти-дизайнери взяли участь у проекті «Ніч Дизайна». Це дозволило отримати навички дизайну, які потім було використано для створення рекламної продукції про діяльність сенату.
 • За сприяння Сенату був створений танцювальний який дозволив талановитим студентам показати свої творчі здібності.
 • Сенатом організовано та проведено «Спорт-день» в рамках пропаганди здорового способу життя. Він почався з ранкової пробіжки, відвідування мотузкового парку та відвідування однієї з харківських вулиць.
 • З ініціативи обласної та міської студентської ради до Дня Європи в Харкові відбулася акція Студлайф «Європейському місту – Європейську освіту», в якій активну участь взяли студенти нашої академії. В рамках Акції студенти Харкова малі можливість презентувати студентське життя в своїх навчальних закладах. Також на заході виступили творчі колективи культурного центру УІПА.

 

 

Голови секторів Сенату активно займалися пропагандою діяльності органів студентського самоврядування серед молодших курсів з метою залучення студентів до активної громадської діяльності.

 

 

 

 

 

 

Статут Студентського сенату

Положення про студентське самоврядування

Положення про конференцію студентського сената