Обласний фестиваль з основ цивільного захисту «Школа життя»

22 вересня студенти нашої академії взяли учать в Обласному фестивалі з основ цивільного захисту «Школа життя», який проходив на базі навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Учасники фестивалю ознайомилися з основами цивільного захисту України, зокрема способами та засобами захисту населення від наслідків аварії, катастроф, стихійного лиха та інше. А також на практиці здійснили заходи із захисту населення під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного  і воєнного характеру.