Конкурс «Кращий куратор УІПА – 2017»

19 квітня в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся фінал конкурсу «Кращий куратор УІПА – 2017».

Кращі куратори факультетів продемонстрували педагогічну майстерність, організаторські здібності, креативність, оригінальність, і творчість. А студенти розповіли про своїх кураторів – турботливих, уважних, чуйних та вимогливих.

Атмосфера дружби і творчості, що панували в залі, надовго залишила добру згадку в усіх присутніх.

Цього року перемогу здобула куратор факультету ЕУОТ – Дем’яненко Тетяна Іванівна.