Команда Enactus УІПА допомагає опанувати секрети старих ремесел

У рамках реалізації проекту «Ремесло минулого» команда Enactus УІПА провела ряд навчальних майстер-класів для вихованців школи-інтернату 1-2 ступенів №2 для дітей з вадами розумового розвитку та загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №13 для дітей хворих на сколіоз.

З допомогою команди вихованці цих закладів опанували основи таких цікавих технік, як:

• квілінг – виготовлення еко-ручок з паперу;
  • Петриківський розпис;
  • виготовлення модних аксесуарів за допомогою техніки плетіння морських вузлів.

Усі заходи пройшли у веселій та творчій атмосфері. Деяким учням дуже сподобались певні види мистецтв і вони вирішили професійно зайнятись цими ремеслами.

• квілінг – виготовлення еко-ручок з паперу;
  • Петриківський розпис;
  • виготовлення модних аксесуарів за допомогою техніки плетіння морських вузлів.