Спартакіада УІПА з легкоатлетичного багатоборства

17 травня на стадіоні академії відбулися змагання Спартакіади УІПА з легкоатлетичного багатоборства. У змаганнях взяли участь команди всіх факультетів.

Серед жінок:

1 місце посіла команда Технологічного факультету;

2 місце – факультет Економічних, управлінських та освітніх технологій;

3 місце – факультет Комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті;

4 місце – факультет Міжнародних освітніх програм;

5 місце – факультет Енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів.

Серед чоловіків:

1 місце посів факультет Енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів;

2 місце – факультет Комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті;

3 місце – факультет Міжнародних освітніх програм;

4 місце – Технологічний факультет.

5 місце – факультет Економічних, управлінських та освітніх технологій.

В особистому заліку серед жінок 1 місце посіла студентка гр. ДЕУ-ПО16 Спаскіна Валерія.

Серед чоловіків 1 місце посів студент гр. ДЕА-Т15 Мітрюхін Ілля.

Вітаємо переможців!