Перемогу у Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Фінансовий менеджмент» здобула студентка УІПА

Студентка факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Близниченко Ганна (гр.ДЕУ-М17мг) 26 квітня взяла участь у сьомій Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Фінансовий менеджмент», яка проходила у Луцькому національному технічному університеті відбулася.

За результатами Олімпіади Ганна отримала почесне друге місце.

За результатами Олімпіади Ганна отримала почесне друге місце. Також взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теорія та практика фінансового менеджменту», за що була нагороджена відповідним дипломом.

Вітаємо з блискучою перемогою та бажаємо подальших здобутків!