Студенти-магістранти пройшли переддипломну практику у європейському ЗВО-партнері

Студенти-магістранти кафедри інформаційних комп`ютерних технологій і математики пройшли переддипломну практику на базі європейського ЗВО-партнера УІПА – Технічний університет Габрово (Болгарія).

В рамках угоди про міжнародну співпрацю  студенти-магістранти кафедри інформаційних комп`ютерних технологій і математики гр. ДКІ-ПОК17мг Летута Андрій, Яновський Антон та Кащавцев Микита пройшли переддипломну практику на базі європейського ЗВО-партнера УІПА – Технічний університет Габрово (Болгарія).

Студенти відвідали лекційні й практичні заняття з комп’ютерних дисциплін, ознайомилися з тематикою дипломних робіт студентів спеціальності «Комп’ютерні системи і технології» і були присутні на захисті дипломних робіт, а також відвідали історичні пам’ятки і культурні заклади.

По завершенню студенти отримали Сертифікати про успішне проходження практики.