Creative Spark стартапи

У цей складний час Українська інженерно-педагогічна академія продовжує креативити та створювати стартапи для розбудови та розвитку нашої країни.

Якщо у вас є ідея або вже перший прототип, ви можете відзняти відео-пітч тривалістю до 60 секунд англійською мовою на телефон або камеру.

УІПА в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council пропонує долучитися до Big Idea Challenge 2022 від London Metropolitan University в таких номінаціях:

− Digital Technologies.

− Social Impact.

− Creative.

Цю можливість мають всі випускники, студенти, аспіранти та молоді вчені Української інженерно-педагогічної академії від 18 до 35 років, оскільки наша академія є частиною спільноти Creative Spark від Британської Ради.

Більше інформації на сайті .

Щоб взяти участь та/або отримати додаткову інформацію звертайтеся до координатора проєкту за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12 травня (включно).