Онлайн-брифінг студентів факультету енергетики і автоматизації з керівником Центру ІОТМЗАМ щодо можливостей академічної мобільності

Відповідно до меморандуму про співпрацю між Української інженерно-педагогічної академією та Університетом прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (FHWS) для здобувачів освіти факультету енергетики і автоматизації було проведено онлайн-брифінг з керівником Центру інноваційних освітніх технологій, міжнародних зв’язків та академічної мобільності УІПА Романом Нестеренко.

На зустрічі студентам було повідомлено про співпрацю та кооперацію між УІПА та закладами освіти Німеччини. Також здобувачі отримали детальну інформацію про можливість зарахування студентів УІПА, які, у зв’язку з війною стали вимушеними переселенцями, до Німеччини та інших країн ЄС на навчання до FHWS за програмами міжнародної кредитної мобільності.