Онлайн-зустріч у рамках проходження практики на факультеті енергетики і автоматизації

 

На факультеті енергетики і автоматизації в рамках технологічної практики Наталія Антоненко (декан факультету), Вікторія Князєва та Ігор Кірісов (керівники практики) організували та провели для абітурієнтів онлайн-зустріч з керівником навчального центру обладнання компанії «Мастер Сервіс».

Олександр Толсторебров (керівник учбового центру «Мастер Сервіс») розповів та продемонстрував здобувачам освіти особливості роботи підприємства. Саме відділ обладнання займається навчанням майбутніх працівників ремонту різних систем автомобіля (ремонт автомобільних кондиціонерів, ремонт електронних блоків управління рульових підсилювачів, діагностика та ремонт автомобілів Tesla).

На онлайн-зустрічі Олександр продемонстрував навчальний центр, приміщення для теорії та практики, складальну ділянку обладнання та автомобіль Tesla model 3, на якій проходить практична частина занять: «Діагностика та ремонт автомобілів Tesla». Саме ця компанія є розробниками та виробниками обладнання та все збирається та розробляється в Україні.

Після зустрічі відповів на низку запитань заявників.