Засідання Євроклубу кафедри ІПЄІМС УІПА

Перше засідання Євроклубу до Дня Європейських мов, яке відзначається країнами Європи щорічно 26 вересня з 2001 р., відбулось 28 вересня на кафедрі іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва.

Євроклуб – це форма організації суспільно-активної молоді. Цілі Євроклубу:

− інформування членів клубу про країни Європи, їх звичаї і традиції;

− встановлення контактів з різними країнами ЄС;

− популяризація ідеї європейської інтеграції України;

− вивчення життя молоді в різних країнах;

− сприяння вихованню толерантності та взаєморозуміння.

На першому засіданні були заслухані доповіді доц. Шапаренко О.В, студентів 4 курсу Дроновой Дарини та Максименко Надії. Розглядалися історія виникнення свята, його цілі, цьогорічні заходи, присвячені Дню європейських мов за кордоном та в Україні, перспективи української мови стати однією з мов ЄС. Залучались відео-ресурси

Також в рамках святкування Дня європейських мов студенти групи ЕП-22, МС-22 на практичному занятті з іноземної мови (тема: університетське життя) мали можливість поспілкуватися з Alex Howlett, CEO of Select English (Cambridge, UK), який розповів про університети Кембриджа та провів з ними тематичну вікторину. Студенти також отримали інформацію про найстаріші університети світу.