Засідання Євроклубу UKRAINE AND EUROPEAN UNION

Чергове засідання Євроклубу UKRAINE AND EUROPEAN UNION відбулось 27 жовтня, організатор —  к.філос.н., доц. Шапаренко О.В.

На засіданні студенти A. Mynka ДІТ ПОХ-21млб, D. Kovyliov ДІТ ПОХ-21млбE, D. Shvets МР-21, A. Pylypchenko MC-21 презентували інформацію про видатних українців.

Спеціальний гість засідання, українка за походженням, Олена Алексеєва (Канада) розповіла про свої роботи — картини, виконані в різноманітних жанрах.

Перед засіданням євроклубу був проведений конкурс постерів (організувала Корнюш Г.). Усі роботи можна подивитися тут

Модератором голосування під час проведення засідання Євроклубу виступив Курінний Євген, МТ-22. Присутні проголосували та визначили переможця конкурсу. Це студенти:

1. Стефанія Анікеєва ДМП-ПС21-1 (1 місце).
  2. Світлана Кураксіна ДТ_Ш20, Діана Ольховська (2 місце).