Студентство кафедри РГТБ УІПА зустрілось зі стейкхолдером

На базі Української інженерно-педагогічної академії та за підтримки кафедри ресторанного, готельного та туристичного бізнесу 3 листопада відбулася онлайн-зустріч студентів спеціальності 181 харчові технології зі стейкхолдером – власницею консалтингу Фабрика.UA, сертифікованим аудитором УКРСЕПРО та аудитором закладів ресторанного господарства, кандидатом біологічних наук Вікторією Облак. Темою зустрічі було «НАССР у закладах ресторанного господарства в 2022 році: можливості та виклики».

Під час зустрічі студенти отримали актуальну інформацію про стан ресторанного бізнесу в Україні та Харкові в умовах війни, особливості функціонування системи забезпечення якості продукції та послуг НАССР, а також провели жваву та змістовну дискусію зі спікером.

Дякуємо Вікторії Облак за надзвичайно інформативну, цікаву та корисну зустріч!