Студентська олімпіада з іноземних мов

У рамках роботи студентського наукового гуртка при кафедрі іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва 10 листопада було проведено олімпіаду з англійської та німецької мов. Учасниками інтелектуального змагання стали 78 здобувачів вищої освіти академії з найвищим рівнем володіння іноземною мовою. Завданням студентів було проходження комплексного тестування в режимі онлайн, розробленого керівником гуртка доктором педагогічних наук, професором кафедри Шумським Олександром Леонідовичем (секція англійської мови) та старшим викладачем Карабітськовою Наталією Олександрівною (секція німецької мови) з урахуванням ступеня іншомовної підготовки конкурсантів у відповідності з їхніми реальними можливостями.

Приємно відзначити, що всі учасники олімпіади продемонстрували гідні результати. Призові ж місця розподілилися таким чином:

І місце – Лазарєва Владлена, група МС-20 (секція англійської мови); Бесчастна Ганна, група ГР-20 (секція німецької мови).

ІІ місце – Гейдарова Катерина, група ДІТ-Ш19 (секція англійської мови); Орешкова Анна, група ТХ-19, Рубцова Дар’я, група ТР-19, Чуб Альона, група МГ-ГР22 (секція німецької мови).

ІІІ місце – Безкоровайний Григорій, група МТ-22, Курінов Євген Леонідович, група МТ-22 (секція англійської мови); Погоріла Лілія, група ТР-19, Шестак Олександра, група МГ-ГР22, Ковальчук Юлія, група ТР-19 (секція німецької мови).

Переможці олімпіади були нагороджені грамотами.

Щиро вітаємо переможців!