Ректор УІПА Олена Коваленко та студенти взяли участь у загальноміському заході до Дня студентів

Харківський міський голова Ігор Терехов 18 листопада привітав молодь з Днем студента.

«У кожного свій фронт, і кожен робить все заради перемоги. Є студенти, які захищають країну та рідне місто від ворога, студенти-медики, які рятують життя, студенти-волонтери і ті, хто продовжує навчання. Після перемоги ми відбудуємо наше місто та країну, і тут дуже знадобляться ваші знання. Ви - наше майбутнє», - звернувся до молоді Ігор Терехов.

Подяку міського голови оголосили студентам та курсантам 23 закладів вищої освіти. Від Української інженерно-педагогічної академії нагородили двох студентів Федяй Ксенію та Войтенко Сергія.

У свою чергу студентська спільнота зробила символічний подарунок місту - студентський квиток. Його Ігорю Терехову передала студентка ХНУМГ  ім. О. М. Бекетова Дарина Рудь як свідчення того, що Харків завжди відкритий для молоді, науки, ініціативи та творчості.