Кафедра ПММО провела виховний захід на тему кібербезпеки

В умовах війни кібербезпека є важливою складовою як загальної безпеки країни, так і кожного окремого громадянина. З метою надання базових знань щодо особистої безпеки у кіберпросторі викладачами кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії доцентами Вікторією Ковальською та Наталією Шемигон 18 листопада було організовано виховний захід для студентів Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих.

Прочитати лекцію на тему «Ризики пов’язані з використанням засобів стільникового зв’язку в умовах військової агресії» було запрошено старшого офіцера Сил кібербезпеки збройних сил України. Студенти та викладачі мали нагоду отримати цікаву та корисну інформацію щодо:

− способів отримання інформації зловмисниками, які пов’язані з телекомунікаційними технологіями;

− психологічного впливу через засоби зв’язку на населення.

Головне, що всі присутні отримали загальні поради для підвищення особистої безпеки при користуванні смартфонами та кібергігієни.