Українська інженерно-педагогічна академія вітає з Днем волонтера

Міжнародний день волонтера традиційно відзначає уся світова спільнота 5 грудня. У цей день ми вшановуємо велику та важливу працю волонтерського руху по всьому світу.

Повномасштабне вторгнення росії в Україну вкотре показало нам наскільки це сміливі та відважні люди, яку титанічну роботу вони роблять, забезпечують потреби наших військових, нас з вами, звичайних громадян, як на території України, так і на тимчасово окупованих територіях.

Нам особливо приємно зазначити, що студентська спільнота академії також не лишається осторонь, активісти волонтерського руху УІПА з Volunteer Corps UEPA мають свідому громадську позицію і в цей нелегкий час допомагають нашим військовими, відкриваючи збори на необхідні для них речі, а також просто приємні подарунки, допомагають нашому студентству, яке опинилось у важкій ситуації, вони, на рівні з викладачами та колективом, мужньо та активно беруть участь у підтримці українців.

З Міжнародним днем волонтера!

Дякуємо за вашу мужність та хоробрість, за вашу безкорисливу самовіддану працю заради наших військових та суспільства!