В боях за Україну загинув колишній студент УІПА Антон Томашевський. Вічна пам’ять герою!

Із сумом та скорботою повідомляємо, що 10 січня обірвалося життя 32-річного Антона Томашевського, захисника України, колишнього студента нашої академії. Безпілотник рф завдав удару по селу Берестове Харківської області саме під час виконання Антоном бойового завдання.

Антон Томашевський випускник факультету енергетики і автоматизації, справжній та мужній захисник України. Антон – патріот з великої літери, який виконував не тільки свій громадський, але й військовий обов’язок.

Антон Томашевський навчався в Українській інженерно-педагогічній академії з 2017 по 2022 рік. Викладачі та одногрупника запам’ятали Антона як відповідального, товариського та відкритого для спілкування хлопця.

Антон брав участь в АТО, після завершення контракту працював енергетиком на Зміївській ТЕС, з 25 лютого боронив Україну від окупантів.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким Антона. Сьогодні уся академічна спільнота поділяє ваше горе та сумує разом із вами.

Вічна пам’ять Герою!..