Відбулось чергове засідання Євроклубу УІПА «Ukraine and European Union»

Відбулося чергове засідання Євроклубу Української інженерно-педагогічної академії «Ukraine and European Union». Цього разу темою засідання стали «Права людини – один з головних аспектів європейських цінностей». Організатором даного засідання стала старший викладач кафедри іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва УІПА Бринцева О.В.

Ключовою метою зустрічі було:

− розкрити зміст прав людини у контексті європейських цінностей;

− звернути увагу здобувачів освіти на важливість питань, які безпосередньо пов’язані з правами людини.

На засіданні здобувачки Бурлачка Анастасія  та Герасимова Анастасія за допомогою візуальних та медійних джерел виступили з тезами доповідей «What human rights are being violated in Europe?» та «The European Instrument for Democracy and Human Rights (EIDHR)».

Костенко Евеліна представила доповідь «Fundamental Freedoms EU», за допомогою якої розповіла про етапи створення міжнародного законодавства, яке захищає права людини.

Ст. викладач кафедри Бринцева О.В. винесла на обговорення наступні питання:

− Який інститут ЄС є найвпливовішим і найважливішим для України?

− Українське суспільство та Європейські цінності.

− Досвід відвідування українцями країн Європи.

Всі учасники онлайн-зустрічі взяли активну участь у обговоренні питань та докладів.

ДОВІДКОВО.

«Євроклуб УІПА» засновано у 2017 р. на базі кафедри іноземних мов Української інженерно-педагогічної академії. З 2022 року «Євроклуб УІПА» є частиною діяльності кафедри іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва.

Керівник клубу – Шапаренко О.В., к.філос.н., доцент.

Метою діяльності Євроклубу є популяризація демократичних цінностей та принципів європейського співтовариства, української мови, культури та іноземних мов серед здобувачів.

Головні завдання Євроклубу:

− включення до матеріалів своєї позакласної роботи медіа- та освітніх продуктів мережі проєктів ЄС в Україні;

−  використання інтерактивних освітніх технологій, ігрових технологій під час проведення заходів таких, що висвітлюють історію ЄС, демократичні цінності країн ЄС, шляхи руху України до ЄС;

− залучення представників з різних країн, які можуть поділитися своїм досвідом та досягненнями зі здобувачами УІПА;

− встановлення партнерства з іншими клубами в Україні зі схожими цілями з метою обміну передовим досвідом роботи з молоддю.

Ці завдання реалізуються шляхом залучення викладачів та здобувачів до різноманітних заходів: випуски електронної газети «Дайджест», проведення щомісячних засідань Євроклубу, різноманітні конкурси, вікторини, круглі столи, тренінги із залученням професіоналів з-за кордону тощо.

Долучайтесь до спільноти Євроклубу у соцмережі Facebook