Відкрито реєстрацію на 32 сесію EU Study Days

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує відкритим набір на 32 сесію EU Study Days, яка відбудеться 13-16 лютого у місті Київ.

До участі у сесії Єврошколи запрошуються учасники з усіх регіонів України. Єврошкола – це унікальна можливість для українських студентів та випускників ЗВО:

- отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;

- вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;

- поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;

- долучитися до мережі активної молоді, для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Для участі у заході треба заповнити АНКЕТУ  до 22 січня (включно).