Міжнародна мобільність

 Студентство академії може подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. В межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії.

Прийом заявок триває до: 19 липня.

 

 Манчестерский університет, факультет науки і інженерії, пропонує десять стипендій на 2 000 фунтів стерлінгів на рік для студентів УІПА з високою успішністю.
Кінцевий термін подання: 30 червня.

 

 Принстонский університет пропонує науковцям УІПА поборотись за одну з 5-ти стипендій на проведення постдокторських досліджень.

Стипендія виплачується протягом 3-х років і становить 91 000 $.

Дедлайн подачі заявок: 6 серпня.

 IAESTE – глобальна організація, яка просуває міжкультурний обмін між студентами, що спеціалізуються в області науки, технології, інжинірингу та математики.

Студенти і молоді професіонали, які мають бажання пройти стажування, будуть працювати в одній з організацій в США в області науки, технології, інжинірингу та математики.

 

 Наукову спільноту УІПА запрошують у науково-освітній тур «Освіта в ЄС: зюйд-вест», який відбудеться 2-13 липня.

Усі учасники поїздки матимуть змогу взяти участь у семінарі «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу в ESEI International Business School Barcelona» (з наданням сертифікату ESEI International Business School Barcelona).

 

 Для дослідників та фахівців академії, які вивчають технології штучного інтелекту, інтернет-аналітику, цифрову економіку та суміжні теми, у МОН проведуть  конференцію на тему «Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології».

 

 

 Коледж St Cross College пропонує 6 стипендій на 2019-2020 академічний рік, за одну з яких можуть поборотися студенти УІПА. Стипендія надається на навчання на одній з програм магістратури (MSc/MSt).

Сума стипендії: £ 10 000.

Дедлайн подачі заявок: 7 червня.

 Shamayev Law (Майамі, США) пропонує студентам академії з високою успішністю оплачуване стажування на віддаленій основі. Компанія шукає співробітників для віддаленої роботи в сфері маркетингу, SEO, web design.

Дедлайн відправки резюме: 1 червня.