Майстер-клас «Я-професіонал психолог»

23 листопада майбутнім фахівцям-психологам на практичному занятті з курсу «Інформаційно-комунікативні технології в психології» к.психол.н., доц. кафедри практичної психології Нікітіною О.П. було організовано майстер-клас на тему: «Я – професіонал психолог» (основи психології реклами).

23 листопада у межах імплементації інноваційних навчальних технологій при викладанні психологічних дисциплін у академії майбутнім фахівцям-психологам, на практичному занятті з курсу «Інформаційно-комунікативні технології в психології» кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри практичної психології Нікітіною О.П. було організовано майстер-клас на тему: «Я – професіонал психолог» (основи психології реклами).

Студенти груп ДМП-ПС-16сп та ДМП-ПС16мг висвітлювали своє бачення реклами майбутньої професійної діяльності. Учасники майстер-класу підготували яскраві презентації, надрукували візитки, брошури тощо. Арбітрами у визначенні найкращої реклами були самі студенти.