Відвідування балету «Лебедине озеро»

Студенти груп ДЕА-Т15 і ДЕА-ПОЕм15приск факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів 16 травня разом з куратором – доцентом кафедри ТЕтаЕТ Фурсовою Т.М.  відвідали найпопулярніший балет у світі – виставу «Лебедине озеро» П.І. Чайковського у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенко.

Дякуємо профкому академії за чудову нагоду послухати чарівну класичну музику та переглянути найвідоміший світовий шедевр за мотивами старовинної німецької легенди.