Науковій спільності УІПА пропонується взяти участь у конкурсі на отримання грантів UNESCO/PhosAgro/IUPAC

 

Секретаріат ЮНЕСКО оголосив початок прийому заявок на участь у восьмому конкурсі на отримання грантів UNESCO/PhosAgro/IUPAC для дослідницьких проєктів із зеленої хімії, оголошений Сектором природничих наук. Ці дослідницькі гранти (до 30 000 доларів США на грант) присуджуються перспективним інноваційним проєктам, які можуть бути завершені протягом одного року, та пропонуються молодим ученим, який очолює дослідницьку групу або працює самостійно у своєму інституті. Спеціальний грант також присуджується окремо для дослідницького проєкту зеленої хімії щодо інновацій у переробці та використанні фосфогіпсу.

Кожна проєктна пропозиція подається молодим ученим, на якого покладається повна відповідальність за реалізацію проєкту. Кандидати повинні бути віком до 39 років і мати ступінь доктора філософії (Ph.D) або еквівалент у хімії чи суміжній міждисциплінарній галузі. Гранти присуджуються на конкурсній основі за рекомендацією міжнародного журі у складі науковців високого рівня.

Повну інформацію про гранти, документи, які необхідно заповнити, і вказівки щодо того, як подати заявку за посиланням.

Кінцевий термін подання заявок – 30 червня 2023 року.

За додатковою інформацією та будь-якою необхідною підтримкою ЮНЕСКО рекомендує звертатися до пані Амаль Касрі, керівника відділу фундаментальної науки, досліджень, інновацій та інженерії (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., +33 1 45680677).